К О М А Н Д А

За будь-яким великим проектом стоїть команда однодумців. Команда 42, якою ми пишаємося, створює проекти, якими будете пишатися ви.

Ми підтримуємо принцип партнерства на всіх рівнях – при підборі персоналу, підрядників і клієнтів. Докладаємо зусиль для формування культури подієвого маркетингу в Україні, створюємо освітню платформу івент-менеджменту, поряд з іншими ключовими гравцями ринку намагаємося допомагати розвитку галузі в цілому. Виступаємо експертами для провідних видань і бізнес майданчиків, ведемо свій власний блог про івенти.

За 9 років роботи агентства не використовували одну ідею двічі – завжди шукаємо індивідуальне рішення для вашого проекту.

Це одна з наших особливостей.

У роботі завжди залишаємося людьми і бачимо людське в наших клієнтів – в їх потребах і проблемах. Любимо свою роботу. Для більшості з нас вона є невід’ємною частиною нашого щасливого життя.

Готові працювати з найскладнішими викликами. Ми завжди готові вчиться і розуміємо, що все знати неможливо і весь наш досвід в один прекрасний момент може впертися в ту проблему, з якою ми жодного разу не стикалися. Але саме любов до нашої професії дає нам впевненість говорити про те, що така відповідальність нас тільки підбадьорює і не дає стояти на місці. Ваші виклики, ваші складні завдання – це можливість нам робити свою роботу і відчувати себе на своєму місці.

ДЕНИС БЛОЩИНСЬКИЙ

Co-owner Agency 42

ТИМУР МАЗУР

Co-owner Agency 42

МАРИНА МІТІНА

Event-manager

ЖЕНЯ КОЛОМІЄЦЬ

Event-manager

ЯРОСЛАВ КОРНІЄНКО

Technical Project Coordinator

АННА ДРОФА

PR and Communications Specialist

КАТЕРИНА БЕРЛЕТОВА

Event-copywriter

КАТЕРИНА ТОПОРКОВА

Manager of private events