К О М А Н Д А

За будь-яким великим проектом стоїть команда однодумців. Команда 42, якою ми пишаємося, створює проекти, якими будете пишатися ви.

Ми підтримуємо принцип партнерства на всіх рівнях – при підборі персоналу, підрядників і клієнтів. Докладаємо зусиль для формування культури подієвого маркетингу в Україні, створюємо освітню платформу івент-менеджменту, поряд з іншими ключовими гравцями ринку намагаємося допомагати розвитку галузі в цілому. Виступаємо експертами для провідних видань і бізнес майданчиків, ведемо свій власний блог про івенти.

За 9 років роботи агентства не використовували одну ідею двічі – завжди шукаємо індивідуальне рішення для вашого проекту.

Це одна з наших особливостей.

У роботі завжди залишаємося людьми і бачимо людське в наших клієнтів – в їх потребах і проблемах. Любимо свою роботу. Для більшості з нас вона є невід’ємною частиною нашого щасливого життя.

Готові працювати з найскладнішими викликами. Ми завжди готові вчиться і розуміємо, що все знати неможливо і весь наш досвід в один прекрасний момент може впертися в ту проблему, з якою ми жодного разу не стикалися. Але саме любов до нашої професії дає нам впевненість говорити про те, що така відповідальність нас тільки підбадьорює і не дає стояти на місці. Ваші виклики, ваші складні завдання – це можливість нам робити свою роботу і відчувати себе на своєму місці.

ДЕНИС БЛОЩИНСЬКИЙ

співвласник Agency 42

ТИМУР МАЗУР

співвласник 42 Agency

ЖЕНЯ КОЛОМІЄЦЬ

керівник відділу подій

ЯРОСЛАВ КОРНІЄНКО

технічний директор

АНТОН МАТІЯШ

менеджер з розвитку бізнесу

АННА ДРОФА

спеціаліст з маркетингу та комунікацій

ЄЛИЗАВЕТА ВАСИЛИНА

адміністративний асистент

РУСЛАНА ЛЯШЕНКО

графічний дизайнер та ілюстратор

МАРИНА МІТІНА

менеджер подій

ОЛЕКСІЙ ГОЛОВКО

менеджер подій

КАТЕРИНА БЕРЛЕТОВА

креативний копірайтер

НАСТЯ АНТОНЕНКО

асистентка менеджера подій

КАТЕРИНА ТОПОРКОВА

менеджер приватних подій